Apartmány v Paralimni

Potřebujete ubytování v Paralimni ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Paralimni. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Paralimni má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


31 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 31 «« « 1 2 

21. Thea 11 

Foto: Thea 11
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Offering 2 shared swimming pools and a sun terrace with sun loungers, Thea 3 is located in Kapparis Village of Paralimni. It has fully equipped accommodation with a furnished patio. Several bars and restaurants are 400 metres away.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osob111 - 122 EUR za noc

22. Sun and Sand Apartment 

Foto: Sun and Sand Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Sun and Sand Apartment se nachází v Paralimni a nabízí plně vybavený apartmán s výhledem na společný bazén. K vybavení patří gril a bezplatné Wi-Fi. Záliv Fig Tree je vzdálen 6,1 km.

Pokoje

Apartmán v přízemí
osob60 - 65 EUR za noc

23. Dion 3 

Foto: Dion 3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Located in Paralimni, Dion 3 offers an outdoor pool. The property is 5.9 km from Fig Tree Bay and 10.6 km from Othello Tower. Accommodation will provide you with a TV, air conditioning and a patio. There is a full kitchen with a microwave and an oven.

Pokoje

Apartmán se 3 ložnicemi
osob69 - 76 EUR za noc

24. B1 Santa Barbara 

Foto: B1 Santa Barbara
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

B1 Santa Barbara offers self-catering accommodation within 400 metres from Fireman's Beach. It provides access to a shared, outdoor pool surrounded by a furnished sun terrace. Free WiFi is povided throughout the property.

Pokoje

Apartmán s výhledem na bazén
osob73 - 87 EUR za noc

25. Jules Apartment 

Foto: Jules Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Located in Kapparis, within 400 metres from Fireman's Beach, C1 Santa Barbara offers self-catering accommodation with a furnished patio. It provides access to a shared swimming pool and a sun terrace with sun loungers.

Pokoje

Apartmán s výhledem na bazén
osoby52 - 58 EUR za noc

26. Domino Blue Apartment 

Foto: Domino Blue Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Within 500 metres from Malama Beach, Domino Blue Apartment offers self-catering accommodation with balcony and free WiFi access in Paralimni. The apartment is part of a complex including a swimming pool, a basketball and a tennis court, and a playground.


27. Mythical Sands Resort - Good Vibes Apartment 

Foto: Mythical Sands Resort - Good Vibes Apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Situated in Paralimni, within 400 metres of Malama Beach, this air-conditioned apartment features a balcony and a garden. The property boasts views of the garden and is 6 km from Fig Tree Bay. The kitchen comes with an oven and a refrigerator.


28. Thea Court 33 

Foto: Thea Court 33
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Set in Paralimni, 25 km from Othello Tower and 32 km from St. Barnabas Monastery, Thea Court 33 offers free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace.


29. Artemis Karas Holidays Apartment 

Foto: Artemis Karas Holidays Apartment
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
75 %

Featuring air conditioning, Artemis Karas Holidays Apartment offers accommodation in Protaras. Trinity Beach is 1.4 km away. All units feature a seating area. There is also a kitchen, equipped with a refrigerator. A stovetop and kettle are also provided.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby30 - 45 EUR za noc

30. Trinidad Complex 

Foto: Trinidad Complex
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Located 26 km from Othello Tower, 33 km from St. Barnabas Monastery and 25 km from The Venetian Palace, Trinidad Complex offers accommodation set in Paralimni. Featuring sea and garden views, this apartment also features free WiFi.


31. Yiasemi Court Apartments 

Foto: Yiasemi Court Apartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Yiasemi Court Apartments is set in Paralimni. Guests staying at this apartment have access to free WiFi, a fully equipped kitchen, and a terrace.


31 výsledků nalezeno, zobrazeno 21 - 31 «« « 1 2 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: